Taekwondo klub Dragon Doboj Jug: Veliki uspjeh na Državnom prvenstvu u Visokom Istaknuto

Na Državnom prvenstvu koje se održalo 25.04.2015 u Visokom učestovala su 24 kluba sa ukupno 712 takmičara . Taekwondo klub Dragon iz Doboj juga je nastupio sa 14 takmičara i osvojio 11 medalja.

Imali su 3 Državna prvaka i ekipno su osvojili 3 mjesto. Od 14 takmičara koje smo imali,osvojili smo ukupno 11 medalja, i to. - 3 zlatne - 2 srebrne - 6 bronzanih.

Državni prvaci su bili: -Dalila Muminović -Ajdin Šečić-4 godine za redom Državni prvak -Emir Šečić-6 godina za redom Državni prvak Srebrne medalje su osvojili: - Kanita Muminović - Kenan Mehinovic Bronzane medalje su osvojili: -Belmin Tukić - AdeLisa Muminovic - Jasmina Bašić - Sadin Tukić -Sumeja Tukić -Sunita Tukić.